Opiekun/ka osób starszych 1.000€ premia

Von Caprivi GmbH Fachpersonal

Niemcy, zagranica

"Kapitał można zdobyć, fabryki można zbudować, a ludzi trzeba pozyskać"
Hans Christoph von Rohr
Firma Von Caprivi jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która od ponad 10ciu lat odnosi sukcesy na rynku niemieckim. Specjalizujemy się we wspieraniu naszych klientów wykwalifikowaną kadrą pracowniczą w branży budowlanej, przemysłowej, jak i medycznej.

Chcesz zmienić otocznie zapewniając sobie wyższe zarobki? U nas to możliwe!
Szukamy od zaraz kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie za wykonywanie powierzonych obowiązków i odpowiedzialność w zawodzie opiekuna medycznego: od 1750 Euro Brutto plus dodatki za pracę zmianową plus diety (8-10 Euro Netto za przepracowany dzień)
  • Premia za długoletni czas pracy w wysokości 1.000 Euro
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i ponosi związane z tym koszty oraz koszty podróży do miejsca wykonania pracy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Zatrudnienie w wybranych placówkach opieki
  • Elastyczny system zmianowy pracy umożliwiający indywidualne planowanie dnia
  • Profesjonalną pomoc przedstawiciela naszej firmy, który jest do Państwa dyspozycji również poza godzinami pracy naszego biura

Zakres obowiązków:

  • Podstawowa opieka nad pacjentem
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących higieny
  • Wsparcie w terapeutycznych działaniach mających na celu mobilizację pacjenta
  • Towarzyszenie i pomoc pacjentom oraz ich bliskim

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Ukończony kurs/ szkoła roczna opiekuna medycznego, lub długoletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata)
  • Gotowość do dalszego szkolenia się
  • Poczucia odpowiedzialności i staranności
  • Zaangażowanie
  • Zawodowe i osobiste kompetencje
  • Gotowość do pracy na południu Niemiec (Baden-Württemberg, Bayern, Hessen)