Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/05/2018.

Opiekun finansowy

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Masz wykształcenie min. średnie?
Posiadasz już wstępne doświadczenie w obsłudze klienta?
Stawiasz na stabilność zatrudnienia oraz chcesz rozwijać swoje kompetencje?
Chcesz pracować w finansach?

Jeśli na wszystkie pytania Twoja odpowiedź brzmi "TAK" - zaaplikuj!

To właśnie na Ciebie czekamy!

Podejmując współpracę z naszym Klientem będziesz zajmować się:

  • Rozpoznawaniem potrzeb klienta
  • Oferowaniem klientom produktów finansowych (zarówno bezpośrednio w oddziale jak i telefonicznie)
  • Obsługą kasową

Nasz klient może Tobie zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy BEZ LIMITU!!!
  • Pakiet szkoleń, w tym 2-tygodniowe szkolenie wprowadzające nad morzem
  • Pracę w małym, zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Coroczne wyjazdy integracyjne oraz prestiżowe wycieczki zagraniczne

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zaaplikuj lub poleć ofertę swoim znajomym już dziś!

Numer referencyjny: OF/03/2018/PZN

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość