OPIEKUN EKSPOZYCJI - KASJER

MUZEUM HISTORII KIELC

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0924

Obowiązki:

w/g stanowiska

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, inne

Pozostałe wymagania:

  • 1. Wymagania niezbędne: wykształcenie średnie, obsługa komputera, urządzeń biurowych, dyspozycyjność, praca w równoważnym systemie czasu pracy, również w soboty, niedziele i święta, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, umiejętność nawiązywania kontaktu z obcymi osobami oraz przekazywania informacji, wysoka kultura osobista. Wymagania dodatkowe: umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych, znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie komunikatywnym, będzie dodatkowym atutem. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: pełnienie dyżurów na salach wystawowych i czasowych MHKi w godzinach otwarcia dla zwiedzających, zgodnie z miesięcznym harmonogramem, pilnowanie i zabezpieczenie eksponatów i urządzeń przed zniszczeniem, kradzieżą i pożarem na salach wystawowych,odpowiedzialność za bezpieczeństwo eksponatów znajdujących się w salach wystawienniczych, pomoc w montażu i demontażu wystaw, udzielanie wszelkich informacji związanych ze sposobem zwiedzania Muzeum, podstawowych informacji o ekspozycjach, informowanie o wydarzeniach i działaniach kulturalnych Muzeum, pomoc przy obsłudze wernisaży, spotkań i innych wydarzeń organizowanych przez Muzeum, pomoc w przygotowaniu materiałów do prowadzenia działalności oświatowej i promocyjnej Muzeum, pomoc w realizacji działalności oświatowej, pełnienie obowiązków kasjera i wykonywanie obowiązków wynikających z tego stanowiska pracy, m.in. obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych, sprzedaż biletów, wydawnictw, pamiątek, prowadzenie stosowanej dokumentacji finansowej i magazynowej,przyjmowanie zapisów grup wycieczkowych,nadzór nad czystością w Muzeum.

Miejsce pracy: Św. Leonarda 4, 25-303 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, inny - 1)wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać drogą e-mail na adres: poczta@mhki.kielce.eu w nieprzekraczalnym terminie do 27 maja 2020 roku z dopiskiem Nabór na wolne stanowisko: opiekun ekspozycji-kasjer, 2 aplikacje, które wpłyną do Muzeum po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane, 3)informacja o wyniku naboru zostanie zamieszczona na stronie internetowej Muzeum: www.mhki.kielce.eu 4)zastrzega się prawo nie wybrania żadnego kandydata. 4. Wymagane dokumenty i oświadczenia: 1)list motywacyjny oraz CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej, oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego oraz umyślne przestępstwo skarbowe, o korzystaniu z pełni praw publicznych, o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie oraz kwalifikacje. , Godziny : 7.30-15.30

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy