Opiekun dzienny - praca w przedszkolu

Mała Edukacja

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PRACA Z DZIEĆMI W WIEKU 2-3 LATA W KAMERALNYM PRZEDSZKOLU "BRZDĄCE NA ŁĄCE".

OBOWIĄZKI:
- sprawowanie opieki nad dziećmi,
- aktywna zabawa z dziećmi,
- prowadzenie zajęć edukacyjnych,
- współpraca z rodzicami.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?
Oferujemy możliwość rozwoju, zdobycia wiedzy w zakresie metod pracy z dziećmi podczas organizowanych dla pracowników warsztatów i szkoleń, a także szansę realizacji własnych pomysłów edukacyjnych.
Praca w młodym zespole, w miłej atmosferze, w urokliwym miejscu.

Wymagania

KOGO SZUKAMY?

Szukamy osoby kreatywnej i otwartej, po studiach lub w trakcie studiów w zakresie pedagogiki (najchętniej z uprawnieniami do pracy w żłobku/przedszkolu) lub po kursie Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym.

Mile widziane zdolności muzyczne, gra na gitarze lub innym instrumencie lub inne umiejętności, które pozwolą prowadzić ciekawe zajęcia dla dzieci.

Doświadczenie w pracy z dziećmi nie jest niezbędne. Poświęcamy czas tym, którzy chcą się uczyć i rozwijać!

Prezentacja firmy

Punkt przedszkolny i żłobek \"Brzdące na łące\". <br/><br/>Są to ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok z możliwością wydłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Inne, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat