Opiekun do samotnego Pana od 6.06-KONIECZNE PRAWO JAZDY

Work Service Express

Niemcy, Grafenau, zagranica

2 MIESIĄCE
Miejsce pracy: Niemcy, Grafenau

Obowiązki:

-Dotrzymywanie towarzystwa Podopiecznemu;
-Gotowanie;
-Utrzymywanie czystości w domu Podopiecznego;
-Spacery i dotrzymywanie towarzystwa;

OFERUJEMY:

-Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS;
-Dokument A1 / karta EKUZ
-Sładki ZUS odprowadzane od 4263 zł brutto
-Stabilną pracę na lata
-Opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
-Opiekę rzecznika pracownika
-Możliwość dodatkowego ubezpieczenia prywatnego GENERALI - koszt po stronie Pracownika
Dodatek za czynne prawo jazdy - 50 Euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia

Wymagania:

-Czynne prawo jazdy kat.B-WARUNEK KONIECZNY;

-Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym;

-Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.