OPIEKA NAD SAMOTNĄ PANIĄ NA 30.09 W WEINSTADT

Work Service Express

71384 Weinstadt, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: 71384 Weinstadt
Region:

Szukasz pracy w opiece?
My znajdziemy ją dla Ciebie!

KRAZ: nr 9102
praca stała

OBOWIĄZKI :

Sympatyczna Seniorka szuka również sympatycznej Opiekunki która charakteryzuje się dużą empatią, siłą do działania oraz posiada komunikatywną znajomość języka niemieckiego. Podopieczna jest osobą w wieku 84 lat, mierząca 165 cm wzrostu oraz ważąca ok 60 kg. Pani choruje na demencję, inkontynencję oraz artrozę. Podopieczna jest osoba leżącą, pielęgnację wykonuje się w łóżku. Do podopiecznej przychodzą pielęgniarki i pomagają w toalecie.

Na miejscu do dyspozycji opiekunki osobna łazienka oraz internet.

WYMAGANIA :

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY :

• Składki ZUS od 4443 złotych brutto
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - 1670 EURO BRUTTO
• GWARANTUJEMY terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 każdego miesiąca (EURO / PLN)
• Zwrot kosztów podróży
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów - TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24/7)
• Możliwość powrotu w to samo miejsce
• Opiekę rzecznika pracownika
• Opcja zakupu biletu przez firmę dla pracownika
• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć naszą firmę a otrzymasz 200 euro
• Dodatek za czynne prawo jazdy - 50 Euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia