OPIEKA NAD SAMOTNĄ PANIĄ EDITH OD 10.06 na 6 - 8 tygodni. 1480 EURO BRUTTO

Work Service Express

Neu Isenburg (63263), zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: Neu Isenburg (63263)
Region:

Poszukiwana opiekunka do 89 letniej seniorki w miejscowości Neu-Isenburg (63263). Podopieczna jest mobilna, choruje na starczą demencję i inkontynencję. Sklepy są w pobliżu. Telefon stacjonarny i internet do dyspozycji opiekunki. Dużo wolnego czasu.

Miejsce pracy: Niemcy

KRAZ: nr 9102
praca stała

OBOWIĄZKI:
-Utrzymywanie czystości w domu Podopiecznej;
-Pomoc w utrzymywaniu higieny Podopiecznej;
-Spacery i dotrzymywanie towarzystwa Podopiecznej;
-Robienie zakupów w imieniu Podopiecznej.

WYMAGANIA:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

MILE WIDZIANE:
- referencje;
- prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
WYNAGRODZENIE OD 1480 EURO BRUTTO
Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
Dokument A1 / karta EKUZ
Składki ZUS odprowadzane od 4263 zł brutto
Stabilną pracę na lata
Opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
Opiekę rzecznika pracownika
Możliwość dodatkowego ubezpieczenia prywatnego GENERALI - koszt po stronie Pracownika