Opieka nad Polką w Bawarii. OFERTA OD ZARAZ DLA PANI BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Work Service Express

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:
- wynagrodzenie wypłacane na czas;
-dokument A1/karta EKUZ;
-składki ZUS odprowadzane od kwoty 4263zł brutto;
-stabilną pracę na lata;
-opiekę koordynatora 24/7;
-opiekę rzecznika pracownika;
-możliwość dodatkowego ubezpieczenia GENERALI-koszt po stronie pracownika

Obowiązki:
-mycie, karmienie Podopiecznej;
-gotowanie;
-pomoc w ubieraniu i rozbieraniu Podopiecznej;
- dotrzymywanie towarzystwa;
- robienie zakupów w imieniu Podopiecznej

Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym;
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.