Opieka nad 84-letnią Panią od 28.06 w okolicach Stuttgartu

Work Service Express

73614 Schorndorf, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: 73614 Schorndorf
Region:

Szukasz pracy w opiece?
My znajdziemy ją dla Ciebie!

KRAZ: nr 9102
praca stała

OBOWIĄZKI :

Opieka nad podopieczną w miejscowości Schorndorf (niedaleko Stuttgartu). Podopieczna ma 84 lata. Pani jest osobą która porusza się przy pomocy wózka, współpracuje, trzeba podać rękę przy wstawaniu. Podopieczna choruje na początkującą demencję, inkontynencję oraz ma słabsze serce. Do zadań opiekunki należy codzienna pomoc w pielęgnacji, pomoc w ubraniu oraz dbanie o gospodarstwo domowe - zakupy, sprzątanie oraz gotowanie.

Na miejscu do dyspozycji opiekunki internet, osobna łazienka.

WYMAGANIA :

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY :

• Składki ZUS od 4443 złotych brutto - pełny etat
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - 1672 EURO BRUTTO
• GWARANTUJEMY terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 każdego miesiąca (EURO / PLN)
• Zwrot kosztów podróży
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów - TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24/7)
• Możliwość powrotu w to samo miejsce
• Opiekę rzecznika pracownika
• Opcja zakupu biletu przez firmę dla pracownika

BONUSY:

• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć naszą firmę a otrzymasz 200 euro
• Dodatek za czynne prawo jazdy - 50 Euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia
• Mobilny Rekruter - Nie możesz przyjechać do nas? My przyjdziemy do Ciebie! (dotyczy woj. śląskiego)
• Masz problem z komornikiem? Udzielimy Ci porady!

Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z
prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.