Opieka do 82-letniego Podopiecznego, okolice Stuttgartu. NA 10.06.2017

Work Service Express

Niemcy, Alfdorf-Brech, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, Alfdorf-Brech

Poszukiwana Opiekunka do 82-letniego Podopiecznego, okolice Stuttgartu. Podopieczny cierpi na demencję, lekkie problemy z nerkami oraz nadciśnienie. Do Podopiecznego przychodzą służby medyczne.

OBOWIĄZKI:

- pomoc podopiecznej w codziennych obowiązkach;
- utrzymywanie porządku w domu podopiecznego;
- gotowanie posiłków

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
Dokument A1 / karta EKUZ
Składki ZUS odprowadzane od 4263 zł brutto
Stabilną pracę na lata
Opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
Opiekę rzecznika pracownika
120 euro zwrotu kosztów podróży
Opieka koordynatora 24/7
Odprowadzanie składki ZUS od 4263 złotych brutto
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Możliwość dodatkowego ubezpieczenia prywatnego GENERALI - koszt po stronie Pracownika

WYMAGANIA:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

MILE WIDZIANE:
- referencje, podziękowania od rodzin;
- prawo jazdy kat. B

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.