Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- dofinansowanie do stołówki - ok.130 zł/msc
- program płatnych poleceń pracowniczych
- możliwość rozwoju i udziału w konkursach z nagrodami pieniężnymi
- coroczny wzrost stawki
- benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony zniżkowe
- możliwość realizacji atrakcyjnie płatnych nadgodzin

OFERTA:
- praca produkcyjna na 3 lub 2 zmiany
- praca przy obsłudze maszyn (produkcja układów kierowniczych)
- praca na liniach montażowych i obróbczych

Wymagania

- zdolności manualno-zręcznościowe
- dbałość o szczegóły
- doświadczenie na produkcji mile widziane
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym po 8h lub 2 zmianowym po 12h

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji