Operatorzy wózków widłowych**(od 10, 10 Brutto do 11, 33)

HASTE SERVICE

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis oferty:

Posiadamy kilkanaście ofert pracy w sektorze produkcyjnym, logistycznym, oraz dla wykwalifikowanych zawodów

Lokalizacja pracy oraz zakwaterowania: Kleve(DE)/Bunschoten(NL)/Amsterdam(NL)

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego / j. niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B ( mile widziane)
  • Sprawności manualne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do wyjazdu, ok. 3 dni.

Oferujemy:

  • Stawka uzależniona od wieku pracownika oraz stanowiska pracy
  • Zakwaterowanie/Dojazdy do pracy/Opieka koordynatorów
  • Pełen wymiar godzin wedle przepisów Holenderskich zgodnych z CAO
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii

PROWADZIMY CODZIENNE NABORY-START PRACY OD ZARAZ !

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne