Operatorzy wózka widłowego POSZUKIWANI!

Gi Group Poland S.A.

Niepołomice, małopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Niepołomice

SZUKASZ PRACY? MAMY JĄ DLA CIEBIE OD ZARAZ!

Obecnie dla naszego Klienta, producenta opakowań w Niepołomicach poszukujemy:

OPERATORÓW WÓZKA WIDŁOWEGO

Numer ref. ac/swc/2018

ZAKRES ZADAŃ:

• Obsługa wózka widłowego,

• Załadunek/rozładunek surowca lub wyrobu gotowego,

• Dowożenie, ustawianie palet przy maszynie produkcyjnej.

WYMAGANIA:

• Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,

• Uprawnienia UDT na wózki widłowe,

• Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

• Umowa o pracę tymczasową na cały etat z możliwością przejęcia przez Pracodawcę,

• Możliwość korzystania z karty Multisport,

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

• Możliwość wykupienia obiadu w miejscu pracy w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.