OPERATORZY MASZYN - od zaraz - Stałe zatrudnienie !

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, Siemianowice Śląskie, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice, Siemianowice Śląskie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio pod firmą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - zależne od doświadczenia zawodowego oraz umiejętności,
  • Premię za frekwencję,
  • Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym,
  • Pracę po 8h dziennie,
  • Rozbudowany pakiet socjalny: pieniężne świadczenia na Święta, wakacje; prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, bilety do kina, eventy okolicznościowe, owoce i napoje gratis;
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Pracę od zaraz !
  • Obiady 2-daniowe w cenie 10 zł
  • W każdą środę darmowe owoce

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn (typu termoformujących/ wtryskarka itp.),
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • Mile widziane osoby z wykształceniem średnim technicznym lub minimum zawodowym,
  • Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność.

Główne zadania:

  • Przygotowanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia i ich bezpiecznego zatrzymania,
  • Prawidłowa i bezpieczna eksploatacja maszyn termoformujących np. RDK, ILLIG, KIEFEL, oraz innych urządzeń, tworzących linię produkcyjną, niezbędnych narzędzi i przyrządów pomiarowych,
  • Właściwe prowadzenie dokumentacji procesu i wypełnianie raportów,
  • Sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją.

OFERTA PRACY STAŁEJ

POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ PRACOWNIKÓW PRODUKCJI !

Aplikuj lub wyślij sms o treści: ’Operator maszyn Siemianowice’ pod nr tel: 695 060 093 - oddzwonimy!

Numer referencyjny: MT/01/2020/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.