Operatorów maszyn CNC do przyuczenia

OTTO Work Force

Kędzierzyn Koźle, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kędzierzyn Koźle

Szukasz stabilnego zatrudnienia z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie lub podszkolić te już zdobyte w branży motoryzacyjnej?
Świetnie trafiłeś, mamy dla Ciebie pracę, poniżej znajdziesz szczegóły oferty które na pewno skłonią Cię do aplikowania !

Kogo szukamy?

Miejsce pracy?
Kędzierzyn Koźle

Główne obowiązki?
Produkowanie wyrobów zgodnie ze standardami firmy, czyli:
• Obsługa kilku rodzajów maszyn w tym CNC! (system rotacji między rożnymi operacjami w ramach jednego stanowiska)
• Praca zgodnie z instrukcjami na stanowisku pracy między innymi obsługa centr obróbczych-obróbka mechaniczna detali
• Szlifowanie detali – oczyszczanie zgodnie z instrukcją
• Dbałość o jakość wykonanych produktów
• Weryfikacja wad odlanych detali
• Kontrola prawidłowości pracy maszyn oraz zgłaszanie zauważonych usterek
• Kontrola jakościowa w trakcie procesu produkcyjnego
• Odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy

Co możemy Ci zagwarantować?
• Pracę w systemie 3 zmianowym
• Umowę o pracę tymczasową
• Pracę w nowoczesnym zakładzie
• Możliwość rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dodatek za pracę w godzinach nocnych

Czego oczekujemy?
• Sumienność i staranność
• Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• Umiejętności komunikacyjnych
• Dyspozycyjności i chęci do pracy

Doświadczenie ?
Nie jest wymagana, a jedynie mile widziane jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, doświadczenie w branży motoryzacyjne lub na podobnym stanowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.