Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo zatrudni:

1) operatora koparko-ładowarki lub koparki;

z doświadczeniem w zawodzie do wykonywania robót ziemnych w firmie wykonującej roboty drogowe i wod-kan.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • uprawnienia operatora koparki do 1,2 m3;
  • uprawnienia operatora koparko-ładowarki, wszystkie typy;
  • umiejętność obsługi sprzętu;
  • doświadczenie w zawodzie przy wykonywaniu robót ziemnych;
  • pracowitość;
  • chęć do pomocy przy pracach w brygadzie drogowej;
  • zdyscyplinowanie.

Wymiar etatu:

  • pełny etat

Rodzaj umowy:

  • umowa o pracę

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo działające w branży budownictwa inżynieryjno-dro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2019
Pełny etat
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria