WORK SERVICE S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

OPERATOR

Miejsce pracy: Radomsko

Dla Ciebie:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowe szkolenie za granicą
  • Realna szansa na awans w wyniku planowanej rozbudowy zakładu
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Zadania:

  • Realizacja założonego planu produkcyjnego
  • Koordynowanie pracowników linii produkcyjnej
  • Obsługa i regulacja maszyn, wymiana części oraz drobne prace remontowe
  • Kontrola produktu pod względem ilościowym i jakościowym
  • Sprawdzanie stanu zapotrzebowania na materiały i surowce
  • Przestrzeganie procedur, prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Oczekiwania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza techniczna, umiejętności organizacyjne i zdolności manualne
  • Chęć rozwoju i uczenia się nowych rzeczy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.