Opis stanowiska pracy

Montico Polska Sp. z o.o. jest spółką córką szwedzkiej firmy Montico AB, która od 20 lat jest wiodącym dostawcą rozwiązań HR w Szwecji. Specjalizuje się w dostarczaniu pracowników do produkcji przemysłowej. Rekrutujemy do naszych klientów w Szwecji i w Polsce.

Dla naszego szwedzkiego klienta Rosti w Białymstoku poszukujemy:

Pracowników produkcji. Do ich zadań należy:

· Stały nadzór produkcji maszyny wtryskowej

· Stała ocena i odpowiedzialność za jakość wyprodukowanych detali poprzez wzrokową kontrolę jakości w stosunku do wzorów

· Natychmiastowe raportowanie błędów w wyprodukowanych detalach

· Praca według planu produkcji

· Pakowanie i przygotowanie produktów do transportu według wcześniej podanych instrukcji

· Dokładne pakowanie wyprodukowanych detali

· Poprawne raportowanie i dokumentowanie produkcji

· Stosowanie się do instrukcji i wymagań jakości produkcji

Wymagania

· Spostrzegawczość

· Zdolność pracy w zespole

· Cierpliwość

· Zdolności manualne

· Samodzielność

· Obowiązkowość i skrupulatność

Prezentacja firmy

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 100PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka