Opis stanowiska pracy

- Dostarczanie komponentów do produkcji;

- Utrzymywanie ładu i porządku na stanowisku pracy;

- Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami roboczymi, dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną oraz ze wskazówkami przełożonego w sposób gwarantujący osiągnięcie wymaganej jakości oraz zapewnienie ciągłości produkcji;

- Przestrzeganie istniejących instrukcji technologicznych i dyscypliny technologicznej;

Wymagania

- Wykształcenie min. zasadnicze;
- Doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane;
- Uprawnienia do kierownania wózkami widłowymi plus umiejętności praktyczne w zakresie ich prowadzenia;
- Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz zdolności manualne;
- Umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie