Operator żurawia z komunikatywnym językiem niemieckim

Ruben-Bau Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: Ruben-Bau Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne

Miejsce pracy: Drezno, Frankfurt nad Menem, Monachium, Erfurt, Hanower

Wynagrodzenie: 10 - 15 tys. zł

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów żurawia wieżowego z uprawnieniami do pracy w na terenie Niemiec.

Oferujemy:

  • Zarobki powyżej 10.000 zł na miesiąc na rękę,
  • Długoterminową, stabilną i legalną pracę przez cały rok ,
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty w dobrym standardzie, pokoje 2- lub 3-os.),
  • Możliwość zjazdów do Polski co 6 tygodni,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Regularne płatności,
  • Opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania/ Zakres prac:

  • samodzielna obsługa żurawia wieżowego i dbałość o dobry stan techniczny,
  • komunikacja z pozostałymi pracownikami.

Wymagania:

  • Wymóg obowiązkowy: uprawnienia na sprzęt – żurawie wieżowe (ŻI)
  • Wymóg obowiązkowy: język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
  • Wymóg obowiązkowy: min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • Preferowani kandydaci w wieku 25-65 lat,
  • Sumienność, rzetelność w pracy,
  • Samodzielność i precyzja w działaniu,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • Brak nałogów,
  • Mile widziane własne auto i umiejętność wykonywania również prac ogólnobudowlanych