Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.

operator żurawia wieżowego

Wiesbaden, Kolonia, Monachium, Stuttgart, Niemcy, zagranica

ZTB POLBAU Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Przyjmujemy oferty pracy operatorów żurawia wieżowego z I kat, do pracy w Niemczech w rejonie Kolonia, Monachium i Frankfurt . Praca na dużych budowach przemysłowych. Wynagrodzenie do 15,20 + dodatek 2,45 za pracę na żurawiu.. Pierwsze wyjazdy od zaraz.

Wymagania

Uprawnienia operatora żurawia kat. I. Lojalność i chęci do pracy. Wymagany staż pracy to min. 1 rok jako operator żurawia. Samo posiadanie uprawnień bez min. praktyki to za mało..

Prezentacja firmy

Budownictwo ogólne

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
min. 2 lata
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
60,00 zł - 90,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie