Operator żurawia wieżowego

Jukom serwis Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy operatorów żurawi wieżowych, operatorom z poza miejsca zamieszkania zapewnimy kwaterę lub pomoc w znalezieniu dogodnego pokoju, możliwość zjazdu na weekendy do domu (zapewniamy zastępstwa), praca zgodna z przepisami. Obsługa żurawi wieżowych różnych typów (Liebherr, Potain, Peiner, Terex, Jaso). Kontakt 532-266-972

Wymagania

minimum rok doświadczenia jako samodzielny pracownik fizyczny,
zatrudniamy również operatorów po kursie (będzie on skierowany na szkolenie wstępne).

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się zatrudnianiem operatorów żurawi wieżowych na rynek E... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie