Operator Żurawia Wieżowego

Brixx Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

BRIXX Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty budowlane o charakterze komercyjnym, mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym oraz projekty związane z modernizacją, rozbudową i remontami istniejących budynków. Brixx realizuje projekty w Polsce oraz w Belgii.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia

ZADANIA / ZAKRES WYKONYWANYCH PRAC:
• prace w zakresie obsługi żurawia wieżowego/dźwigu,
• inne doraźne prace budowlane,

OFERUJEMY:
• wysokie zarobki, premie i dodatki funkcyjne,
• stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• bezpłatne zakwaterowanie, w pełni wyposażone, bezpłatny dojazd do pracy,
• gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą,
• możliwość ubezpieczenia członków rodziny,
• wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy.

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:
• uprawnienia do obsługi żurawia wieżowego/dźwigu,
• zaangażowanie, dyscyplina oraz samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań,
• pracowitość, zaradność oraz umiejętność pracy w grupie,
• gotowość pracy w delegacji,
• niewymagana znajomość języków obcych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.