Operator żurawia samojezdnego FUCHS, ATLAS

Siemianowice Śląskie, śląskie

AMS Metal Sp. z.o.o

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ

  • Obsługa żurawia samojezdnego FUCHS ATLAS
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego i konserwacja eksploatowanego sprzętu,
  • Załadunek złomu AL do brykieciarek i paczkarek hydraulicznych,
  • Transport surowców i wyrobów gotowych na miejsce składowania,
  • Zabezpieczenie wsadu dla potrzeb linii do przerobu puszek aluminiowych
  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie zakładu

WYMAGANIA

  • Uprawnienia na żurawie z chwytakiem do złomu kat. IIż- żurawie samojezdne, uprawnienia na koparki do 0,8 m 3
  • Preferowane roczne doświadczenie
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy załadunku

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Wynagrodzenie miesięczne i premię

Spółka AMS Metal została założona w 1997 roku z prywatnego kapitału. Firma swoją produkcję... rozpoczęła od przerobu mechanicznego zgarów metali nieżelaznych w celu odzyskania frakcji metalicznej w procesie obróbki w młynach kulowych. Powstały produkt gotowy w postaci granulatu stanowił wysokiej jakości, czysty wsad do dalszych procesów termicznych w hutnictwie metali kolorowych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Praca fizyczna