Operator żurawia hydraulicznego

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

• Obsługa żurawia hydraulicznego
• Wykonywanie montażu konstrukcji stalowych, żelbetowych
• Realizacja prac budowlanych

Wymagania:

• Uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych IIŻ min 100 ton
• Minimum dwuletnie doświadczenie w obsłudze żurawia hydraulicznego
• Prawo jazdy kat. C, dodatkowym atutem będą uprawnienia kat. E
• Gotowość do pracy w delegacji
• Dyspozycyjność
• Sumienność
• Zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:

• Elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę, własna działalność,
• Możliwość poszerzenia uprawnień UDT oraz odbycia szkoleń i kursów min: w zakresie kierowania ruchem oraz konserwatora żurawi hydraulicznych.
• Możliwość rozwoju i pracy na żurawiach mobilnych o udźwigu max 500 ton
• Grupowe ubezpieczenie na życie
• Pakiety medyczne
• Świadczenia dodatkowe typu: MulitSport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.