Operator żurawia - FRANCJA

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Miejsce pracy: FRANCJA

Poszukujemy doświadczonych OPERATORÓW ŻURAWIA WIEŻOWEGO

KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Zadania:
- Sumienne wykonywanie obowiązków operatora żurawia kabinowego

Wymagane
- Uprawnienia operatora żurawia
- MINIMUM 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość języka francuskiego na poziomie minimum dobrym (B1) WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy:
• Stawka godzinowa - 12,5 euro/h
• Premia żywieniowa 9,80 euro za każdy przepracowany dzień
• Zakwaterowanie
• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat
• Możliwe NADGODZINY
• STABILNE zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego - jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt!
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!