Opis stanowiska pracy

Idealnym kandydatem będzie osoba posiadająca uprawnienia do kierowania i obsługi żurawi samojezdnych. Posiadane uprawnienia do obsługi podnośników koszowych oraz koparek i koparko-ładowarek będą dodatkowym atutem.

Wymagania

- posiadane uprawnienia C+E
- uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych
- mile widziane uprawnienia do obsługi podnośników koszowych, koparek, koparko-ładowarek i urządzeń HDS
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości (powyżej 3m);
- punktualność;

Prezentacja firmy

P.W. ELTOR Sp. z o.o. jest firma z 70 letnim stażem wykonującą usługi zl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Miesięcznie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna