Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Docelowo zatrudnienie bezpośrednio w firmie (nawet po 3 miesiącach!)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka zasadnicza 3600 zł brutto
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Szansa na długofalową współpracę
  • Pakiet benefitów w ramach ManpowerPremium (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zadania:

  • Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • Wymiana narzędzi i proste naprawy maszyn
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials