Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Operator wytwórni betonu

Bydgoszcz, Inowrocław, Żnin, kujawsko-pomorskie

Grupa LafargeHolcim

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

  • Produkcja mieszanki betonowej
  • Obsługa ładowarki
  • Obsługa wagi
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn
  • Zapewnianie odpowiedniej ilości surowców do produkcji
  • Nadzór nad dokumentacją dostaw
  • Inwentaryzacja surowców
  • Ścisła współpraca z Działem Jakości
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi węzła betoniarskiego i ładowarki (oferujemy niezbędne szkolenia)
  • Komunikatywność, zdolności organizacyjne, uczciwość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

LafargeHolcim obecny jest w 90 krajach na świecie i zatrudnia 115 000 pracowników.... Stabilna pozycja firmy oraz koncentracja na branży cementu, kruszyw i betonu czyni z LafargeHolcim światowego lidera w przemyśle materiałów budowlanych.
Firma włącza się w budowę miast na całym świecie poprzez oferowanie innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego, trwałej zabudowy miejskiej, solidnych rozwiązań budowlanych i lepszej komunikacji miedzy miastami. LafargeHolcim realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, łączącą działalność przemysłową z szacunkiem dla środowiska naturalnego, pracowników i lokalnych społeczności. Wartością firmy jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, klientów oraz kontrahentów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Budownictwo , Praca Produkcja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości , Praca Inżynieria