Operator wypalarki plazmowej, tlenowej

Pumech Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

PUMECH Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem sprawdzonym na rynku produkcji różnego rodzaju konstrukcji stalowych o wysokiej jakości, cieszącym się zasłużoną renomą i zaufaniem klientów zarówno w kraju, jak i zagranicą. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Zadania:

  • obsługa wypalarki plazmowej, tlenowej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętność obsługi wypalarki tlenowo – plazmowej,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie:

  • uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych,
  • uprawnienia na obsługę palnika tlenowo – acetylenowego,
  • uprawnienia do obsługi suwnic.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ubezpieczenie grupowe.

Zapraszamy do składania CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Pumech Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem sprawdzonym na rynku produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne