Operator wypalarki gazowo-plazmowej

Profile Stalserwis Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

- wyszukiwanie blach na magazynie,
- załadunek blach na stół wypalarki,
- rozładunek elementów wypalonych, blach oraz złomu z blachy,
- przepalanie złomu ręcznym palnikiem gazowym,
- obsługa wypalarki gazowo-plazmowej,
- kompletacja i opisywanie elementów wypalonych według wymagań klienta,

Wymagania

· wykształcenie minimum zawodowe,
· obsługa oraz doświadczenie w pracy z wycinarką gazową CNC
· znajomość obsługi komputera oraz umiejętność czytania rysunku technicznego
· gotowość do pracy w systemie zmianowym
· umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
· rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
· mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
· doświadczenie w branży 1 – 2 lata na danym stanowisku

Prezentacja firmy

Zakład produkcyjny Profile jest polską firmą powstałą w 2000r. Pierwotni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji