LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wtryskarki

Miejsce pracy: Złotkowo, Poznań, Rokietnica, Tarnowo Podgórne
Nr ref.: 0019226
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • obsługa wtryskarek,
  • montaż i odbieranie detali z maszyny,
  • kontrola wykonywanych przez siebie części zgodnie ze standardami firmy,
  • prawidłowe składowanie wyrobów gotowych.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22),
  • zdolności manualne i chęci do pracy.

Oferta:

  • praca w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym zakładzie,
  • szkolenia w zakresie obsługi wtryskarek,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • wynagrodzenie godzinowe + premia,
  • umowa o pracę tymczasową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.