Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Wtryskarki

Miejsce pracy: Żarów

OBOWIĄZKI

  • nadzorowanie pracy wtryskarek
  • ustawianie parametrów wtrysku zgodnie ze stosowaną technologią
  • monitorowanie realizacji dziennej produkcji
  • montaż, demontaż oraz przezbrajanie form wtryskowych
  • dbanie o prowadzenie dokumentacji związanej z procesem produkcji

WYMAGANIA

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienność, samodzielność i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na obsługę wciągników i wciągarek sterowanych z poziomu roboczego

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie do 5000 złotych brutto
  • premie roczne i kwartalne
  • wdrożenie do pracy pod okiem opiekuna

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.