Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1454

Obowiązki:

Praca przy wtryskarce do tworzyw sztucznych i gumy
Odbieranie wyrobów z maszyny, obróbka, kontrola i pakowanie
Praca w systemie trzyzmianowym lub 4-brygadowym do wyboru
Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym lub w systemie 4-brygadowym (do wyboru - proszę zaznaczyć w formularzu)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Brak wymagań dotyczących poziomu wykształcenia, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie oferowanej pracy, uczciwość, pracowitość, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Inwestorów 11, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby proszone są o składanie podań w formie formularza elektronicznego przez stronę internetową: www.guma.pl -oferty pracy-formularz elektroniczny lub osobiście w siedzibie firmy 39-300 Mielec ul. Inwestorów 11 Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 515330375

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - Formularz elektroniczny, Termin: pn.-pt.

Telefon: 515330375

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy