Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2019.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

-obsługa wtryskarki
-pakowanie
-gradowanie
-kontrola detali

Wymagania

Czego wymagamy:

-pełnoletności
-dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
-chęci i zaangażowania

Oferujemy:

-pracę na 3 zmiany w trybie stojącym
- stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
-umowę zlecenie z pełnym zusem
-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
-szkolenia wdrażające
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia
-opiekę i pomoc dedykowanego Koordynatora

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji