Operator wtryskarki - okolice Chemnitz

Exact Systems

Chemnitz, zagranica

Opis stanowiska pracy

Exact Systems GmbH jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 12 krajach: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, na Węgrzech oraz w Chinach.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator WTRYSKARKI
(numer referencyjny: OW_Niemcy)

Miejsce pracy: okolice Chemnitz
Obowiązki:
• Obsługa wtryskarek tworzyw sztucznych typu ARBURG, KRAUSS i MAFFEI
• Regulacja i konserwacja urządzenia
• Wsparcie utrzymania ruchu oraz bieżące prace przy produkcji elementów plastikowych w przemyśle motoryzacyjnym
• Dbałość o jakość wykonywanego produktu

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Doświadczenie w obsłudze i ustawianiu wtryskarek do tworzyw sztucznych typu ARBURG, KRAUSS, MAFFEI
• Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
• Zakwaterowanie
• Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy
• Dobre warunki wynagrodzenia
• Zdobycie międzynarodowego doświadczenia

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji