Operator wtryskarki i pakowacz/ka - stawka 14 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wingenne, zagranica

Miejsce pracy: Wingenne

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora wtryskarki oraz pakowacza/ki dla belgijskiej firmy z branży przemysłowej wytwarzającej elementy z plastiku.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora maszyn będzie odpowiadać za obsługę wtryskarki. Natomiast osoba na stanowisku pakowacza, będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów wytwarzanych na terenie zakładu oraz inne prace magazynowe.

Jeśli cechujesz się:

  • doświadczeniem (wymagane na stanowisku operatora maszyn)
  • dobrą znajomością języka angielskiego
  • zaangażowaniem, szybkością i precyzją w działaniu
  • ubezpieczeniem w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • gotowością do pracy w systemie zmianowym
  • możliwością wyjazdu własnym samochodem do Belgii

Jeśli poszukujesz:

  • stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (warunki polsko – belgijskie)
  • pracy w pełnym wymiarze godzin – pełen etat
  • wysokiego wynagrodzenie w wysokości 14,00 euro brutto/h
  • nadgodzin płatnych 150 % stawki podstawowej – 21,00 euro brutto/h
  • bonów żywieniowych w kwocie 6,00 euro brutto za przepracowany dzień
  • darmowego zakwaterowania oferowanego przez pracodawcę
  • pakietu benefitów w postaci karty paliowej, opieki medycznej, trzynastej pensji
  • dodatku za amortyzacje auta (100 euro brutto miesięcznie)
  • opieki polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Idealnie trafiłeś/aś. Nie czekaj i aplikuj

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy