Operator wtryskarek

PROTEKT

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• kontrola pracy i parametrów maszyn
• nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych
• sporządzanie dokumentacji produkcyjnej
• kontroli jakości produkowanych wyrobów
• prace wykończeniowe i pakowanie wyprasek
• utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie lub zawodowe
• doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wtryskarek lup prasie
• odpowiedzialność
• sprawność ruchowa i manualna
• dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• obsługa wózków widłowych i suwnic mile widziana
• ogólnej wiedzy mechaniczna.
• podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Prezentacja firmy

PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz - producent sprzętu chroniącego prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne