Operator wtryskarek do tworzyw sztucznych

32-020 Wieliczka, małopolskie

Practic Sp. z o.o. Sp. k-a.

Opis stanowiska pracy

Misją stanowiska jest podnoszenie efektywności pracy maszyn do tworzyw sztucznych poprzez:

• przygotowanie form wtryskowych oraz przezbrojenia maszyn,

• optymalizacja parametrów wtrysku i nadzór nad procesem,

• kontrola stanu technicznego form i okresowe przeglądy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• minimum dwuletnie doswiadczenie na podobnym stanowisku

• znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych i maszyn

• wykształcenie technicze

Od 1991 roku zajmujemy się produkcją niezmechanizowanych artykułów gospodarstwa domowego.... Naszymi odbiorcami są sieci handlowe i hurtownie z całej Polski. Nasze produkty eksportujemy do wielu krajów europejskich. Staramy się aby nasze wyroby były niepowtarzalne, wyróżniały się oryginalnym wzornictwem, opakowaniem, jakością. Co roku powiększamy asortyment i zdobywamy nowe rynki zbytu.
Wiele lat satysfakcjonującej współpracy z naszymi odbiorcami i dostawcami zaowocowało opinią solidnego rzetelnego partnera.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 4.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Automatyka , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji