Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator wtryskarek / Atrakcyjne warunki

Miejsce pracy: Pruszków, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Piastów

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie i sortowanie elementów z maszyny wtryskowej
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Kontrola wyrobu pod względem jakościow
  • Prace około produkcyjne

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Sprawność manualna
  • Dobry wzrok

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną prace od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • Pakiet medyczny ENEL MED
  • Premia wydajnościowo - jakościowa
  • Benefity pracownicze
  • Zorganizowany dojazd pracowniczy na linii Żyrardów-Pruszków-Żyrardów

Miejsce pracy: Pruszków

Numer referencyjny: OWMS/2017/GRM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.