Operator wózków widłowych

OTTO Work Force

Łubna, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Łubna

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu - Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Łubna, gm. Góra Kalwaria

Wymagamy:
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku-
- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Opis stanowiska:
- dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru na magazynie
- obsługa wózków widłowych
- załadunek samochodów
- prace magazynowe

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku
- wynagrodzenie: 18 zł brutto/godz
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przesłanej aplikacji prosimy zamieścić poniższe informacje:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.’’

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.