Operator wózków widłowych

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Łódź Teofilów

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towarów w magazynie,
  • obsługa wózków widłowych (gazowych lub elektrycznych bocznych),
  • wypełnianie dokumentacji magazynowych.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane doświadczenie na wysokim składzie)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. pół roku)
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy wysokim składowaniu
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy,
  • możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.