Operator wózków widłowych, wolne weekendy, ok. Liberca

Work Service S.A.

Poznań, wielkopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją tłumików i amortyzatorów poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Hodkovice nad Mohelkou - obok Liberca, CZECHY

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa wóżków widłowych;
  • dostarczanie komponentów na linię montażu;
  • odbiór gotowego produktu;
  • obsługa systemów magazynowych.

Oczekujemy:

  • aktualnych uprawnień do obsługi wózka widłowego;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • mile widziane doświadczenie na tym stanowisku;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie około 3500zł/mc;
  • czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia;
  • dofinansowane zakwaterowanie - dla par pokoje dwuosobowe;
  • 20 dni urlopu płatnego + 5 dni;
  • 55% zniżki na posiłek w stołówce pracowniczej;
  • pomoc w dopełnieniu formalności (badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.);
  • opiekę polskojęzycznego tłumacza.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.