OPERATOR WOZKOW WIDLOWYCH BOCZNYCH

Eu-People Polska Sp. z o.o.

Holandia Helmond, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy prace na magazynie w temperaturze do -23 stopni dla operatora wozkow widlowych bocznych.

Start: od zaraz

WYMAGANIA:

  • Znajomosc jezyka holenderskiego na poziomie dobrym
  • Znajomosc jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doswiadczenie na wozku widlowym bocznym, minimum 6 miesiecy
  • Wazny certyfikat na wozki widlowe boczne
  • Prywatny kwaterunek w okolicy Helmond oraz transport do pracy

OFERUJEMY:

  • Stawka € 14,19 brutto/godzine (+23 r.z. stawka 11,98 + dodatek wakacyjny 1,25 i urlopowy 0,96)
  • Dodatki za prace w chlodni (€ 0,40) i mrozni (€ 0,97)
  • Tygodniowe wyplaty na konto bankowe, pierwsza juz po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Ubezpieczenie zdrowotne bez ryzyka wlasnego
  • Stabilna i dlugoterminowa prace

ZAREJESTRUJ SIE! Dolacz CV po angielsku i daj sie poznac naszym rekruterom.

JESTESMY AGENCJA, KTOREJ MOZESZ ZAUFAC!

Numer Rejestru: 6094 Praca tymczasowa

Prezentacja firmy

Jako rzetelna agencja pośrednictwa pracy w branży logistycznej i produkc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji, Praca Obsługa klienta