Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/05/2018.

Operator wózków widłowych - 3 zmiany - Olechów

Łódź, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
  • Załadunek i rozładunek towarów w magazynie,
  • Obsługa wózków widłowych,
  • Wypełnianie dokumentacji magazynowych.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych (wózki boczne).
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  • Możliwość zobaczenia magazynu i wózków przed podjęciem zatrudnienia
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy,
  • Ubezpieczenie grupowe, MultiSport, Pakiety medyczne.

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji