Operator wózków bocznych wysokiego składowania Od Zaraz Niemcy_atrakcyjne wynagrodzenie

German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

42-600 Tarnowskie Góry, zagranica

Opis stanowiska pracy

• magazynowanie oraz uzupełnianie palet,
• obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania (składy 9m),
• dbanie o porządek w miejscu pracy;

Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 12 euro brutto + premie,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• w razie konieczności dojazd do i z pracy,
• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.

Wymagania

• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
• doświadczenie na podobnym stanowisku(min. 3 lata),
• dobra organizacja pracy,
• wysoka motywacja do pracy,
• mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy kat. B + własny samochód na czas wyjazdu;

Prezentacja firmy

German Logistic działa na rynku pracy tymczasowej od 2001 roku, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne