ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka

Miejsce pracy: Skierniewice

Miejsce pracy: okolice Grodziska Mazowieckiego

Zadania:

  • Operowanie wózkiem widłowym wysokiego składowania
  • Sortowanie paczek
  • Załadunki/ rozładunki aut
  • Bieżące prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • Doświadczenie w pracy magazynowej mile widziane
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, sumienność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Bezpłatny transport spod Dworca PKP Grodzisk Mazowiecki
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy!
  • Stawkę 24 zł brutto/h
  • Możliwość douczenia, zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w systemie 2-zmianowym 6-14, 14-22 (po ok. pół roku 3 zmiany)
  • Realną możliwość awansu w strukturach firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials