ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka

Miejsce pracy: Płońsk

Dla naszego klienta w Legionowie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Miejsce pracy: Legionowo
Numer ref. OPW/024/EBY

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek
  • Skanowanie towaru
  • Kompletacja zamówień

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Darmowe posiłki regeneracyjne
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nasielska, Pułtuska
  • Możliwości rozwoju w kierunku stanowiska magazyniera lub operatora maszyn

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych
  • Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych podnośnikowych bocznych
  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Precyzyjność, odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły)

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń - 604 057 042 lub wyślij CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials