Seito Polska Sp. z o.o.

Operator wózka

Miejsce pracy: Ostrołęka

SEITO, firma od lat działająca w obszarach logistyki produkcji i transportu wewnętrznego poszukuje operatorów wózków widłowych do pracy w swoim zespole.

ZADANIA:

Operowanie wózkiem w obszarze separatora odpadów

Odbiór kontenerów z odpadami produkcyjnymi

Obsługa linii separatora odpadów

Utrzymanie porządku w miejscu pracy

WYMAGANIA:

Preferowane uprawnienia UDT I WJO na wózki jezdniowe podnośnikowe w tym specjalizowane ze zmiennym wysięgiem

Akceptowane uprawnienia na wózki podnośnikowe

Doświadczenie w pracy na wózkach podnośnikowych min. 2 lata

Dostosowanie się do norm oraz procedur w zakresie bezpieczeństwa i jakości

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwość uzyskania uprawnień na wózki specjalistyczne I WJO

Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin

Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową FITPROFIT

Praca od pn do nd w systemie 3-zmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.