Operator wózka wysokiego składu – BONUS 250 EURO!

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Masz uprawnienia na wózek widłowy wysokiego składowania i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Holandii! Zgłoś się już teraz i zgarnij 250 EURO EXTRA, wypłacane po miesiącu pracy!

Wymagania:
• uprawnienia na wózki widłowe
• doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
• znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego mile widziana

Opis stanowiska:
• obsługa wózka widłowego
• rozładunek / załadunek towarów
• magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów

Co oferujemy?
• Atrakcyjną stawkę godzinową - 12,55 euro brutto na godzinę!
+250 EURO jako bonus po przepracowaniu czterech tygodni

• Minimum formalności i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę
• Polskojęzyczni koordynatorzy na miejscu, aplikacja myOTTO
• Bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Stabilne zatrudnienie – tylko znani i sprawdzeni pracodawcy
• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO lub przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.